StoryEditor

Plebiscyt Izydory 2021 - która firma jest najbardziej przyjazna rolnikom?

I w tym roku firmy z branży rolniczej powalczą w kolejnej edycji Plebiscytu Izydory! Celem konkursu jest wyłonienie firm, które stawiają na najwyższym miejscu korzyść i zadowolenie rolnika, któremu oferują swoje usługi. Jak wziąć udział w plebiscycie i pomóc nam wyłonić odpowiednie przedsiębiorstwa?
21.01.2021., 00:00h

Cel plebiscytu Izydory 2021

Jak co roku, głównym celem projektu Izydory jest wyłonienie tych firm, dla których rolnik i jego interesy stanowią najwyższą wartość. Na drodze głosowania, Polskie Wydawnictwo Rolnicze wyłoni przedsiębiorstwa, wyróżniające się na tle innych firm swoim podejściem oraz zrozumieniem oczekiwań rolników, a także otwartością na innowacyjne rozwiązania, które nierzadko są potrzebne w rozwijających się dynamicznie gospodarstwach. Zależy nam, aby służyć pomocą Wam – rolnikom, hodowcom, plantatorom w dokonywaniu najlepszych wyborów i lokowaniu zaufania tam, gdzie otrzymacie produkty i usługi najwyższej jakości. Wierzymy także, że wyróżnienie firm, dla których szczególne znaczenie ma nawiązywanie dobrych i partnerskich relacji z klientami, będzie stanowiło impuls do większej zmiany.

Etapy plebiscytu Izydory 2021

  • I etap plebiscytu (od 15 stycznia do 15 marca): nominowanie firm najbardziej przyjaznych dla rolników. Przedsiębiorstwa, które uzyskają największą liczbę głosów zostaną zakwalifikowani do następnego etapu.
  • II etapu plebiscytu (od 16 kwietnia): głosowanie na firmy, wyłonione w każdej z kategorii, które otrzymały największą ilość głosów w etapie I.
  • Wręczenie nagród: zwieńczeniem Plebiscytu Izydory 2021 będzie wręczenie wyjątkowych statuetek tym przedsiębiorcom, których osią działania jest dobro i satysfakcja klientów. W tym roku Polskie Wydawnictwo Rolnicze wręczy także dwa Złote Izydory, które stanowią uhonorowanie wieloletniej pracy, docenianej przez rolników od I edycji Plebiscytu.

Jak wziąć udział w głosowaniu?

To bardzo proste! Wystarczy odpowiedzieć na zadanie konkursowe: „Uzasadnij dlaczego uważasz zgłoszoną firmę za przyjazną dla rolnika”. Za najciekawsze i najbardziej kreatywne uzasadnienia Polskie Wydawnictwo Rolnicze przygotowało atrakcyjne nagrody: laptopa Lenovo ThinkPad E14, prenumeraty czasopism „top agrar Polska”, „Tygodnika Poradnika Rolnicze”, „Elity” oraz „profi”, wraz z publikacjami specjalnymi i zestawem gadżetów.

Gorąco zachęcamy wszystkich naszych Czytelników do wzięcia udziału w IV Plebiscycie Izydory 2021 i oddawania głosów na ulubione firmy! Wspólnie tworzymy nowoczesne rolnictwo, wyznaczając nowe standardy.

29. maj 2024 15:23