StoryEditor

Targi Ferma 2022 już w ten weekend!

Już w najbliższy piątek Hala BCTW w Bydgoszczy wypełni się po brzegi hodowcami i specjalistami z branży produkcji zwierzęcej z całej Polski. Przez trzy dni targów Ferma, odwiedzający będą mieli okazję wziąć udział w licznych panelach dyskusyjnych oraz zapoznać się z ofertą prawie 130 wystawców.

22.02.2022., 00:00h

Już w najbliższy weekend rozpocznie się 24 edycja Międzynarodowych Targów Ferma - imprezy branżowej dedykowanej hodowcom bydła i trzody chlewnej oraz ekspertom z branży zwierzęcej z kraju i zagranicy. Co dla uczestników targów przygotowali organizatorzy?

Prawie 130 wystawców i bogaty plan konferencji

W tegorocznej edycji targów zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą 128 wystawców z kraju i zagranicy. Nie zabraknie firm oferujących wyposażenia budynków inwentarskich, maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także systemów ich zadawania, robotów udojowych oraz specjalistycznych pasz i preparatów weterynaryjnych - innymi słowy - wszystkiego co niezbędne w nowoczesnej produkcji zwierzęcej.

Wykłady ekspertów z branży rolniczej wraz z panelami dyskusyjnymi są elementem  Fermy niezmiennie cieszącym się dużym zainteresowaniem. W tym roku organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych dotyczących hodowli bydła i trzody, które odbędą się w piątek i sobotę.

Podczas piątkowych prelekcji producenci mleka będą mieli okazję wziąć udział w dyskusji pt. "Zielony Ład – Skutki dla producentów mleka". Drugiego dnia targów na hodowców bydła czeka cały dzień wykładów i dyskusji dotyczących między innymi: zwalczania zapaleń wymienia unikając karencji, nowych technologii w żywieniu bydła, aktualnej sytuacji na rynku mleka czy kompromisu między dobrostanem krów i dobrobytem hodowcy.

Ze szczegółowym programem konferencji wraz z godzinową rozpiską można zapoznać się na stronie: https://targiferma.com.pl/program/konferencje/ .

Kto może wziąć udział w targach Ferma 2022?

Rolnicy oraz wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w targach mogą otrzymać bezpłatny bilet wstępu, wypełniając formularz dostępny na stronie organizatora: https://targiferma.com.pl/dla-gosci/rejestracja-uczestnika/.

Jak informuje organizator targów DLG AgroFood, w targach mogą uczestniczyć zarówno osoby zaszczepione, jak i niezaszczepione przeciw COVID-19, niemniej organizator zobligowany jest do przestrzegania limitów dotyczących liczby osób niezaszczepionych na terenie targów.

Zapraszamy na nasze stoisko już w najbliższy piątek 25.02 br. w Hali BCTW - numer stoiska D10

Kamila Dłużewicz
Zdjęcie: targiferma.com.pl

26. maj 2024 14:23