StoryEditor

Tegoroczna Ferma w Łodzi odbędzie się online

Tegoroczne targi Ferma w Łodzi odbędą się w niecodziennej formie. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, organizatorzy zdecydowali o zorganizowaniu targów w formie konferencji, w której uczestnicy będą mogli wziąć udział w sposób wirtualny.
31.01.2021., 00:00h

Jak będą wyglądać wirtualne Targi FERMA 2021?

Targi FERMA 2021 w formie online to wyjście naprzeciw potrzebom profesjonalnych hodowców bydła, trzody chlewnej oraz drobiu, a także firm, które zajmują się dostarczaniem produktów i usług pomocnych w ich codziennej pracy. Przeniesienie targów i konferencji do sieci to szansa na wirtualne spotkanie fachowców, które ze względu na panującą pandemię nie mogło dojść do skutku w tradycyjnej formie – informują organizatorzy.

Podczas wirtualnych Targów FERMA 2021 hodowcy oraz zainteresowani będą mogli uczestniczyć w prelekcjach specjalistów, dotyczących najaktualniejszych problemów i zagadnień z branży rolniczej. Nie zabraknie też miejsca dla wystawców i producentów, którzy w tradycyjnej formie targów mieli okazję zaprezentować swoje usługi i produkty. W tym roku odwiedzający będą mieli okazję gościć na firmowych “stoiskach” za pośrednictwem sieci i dowiedzieć się, jaką ofertę przygotowały poszczególne firmy.

Kiedy odbędą się Targi Ferma 2021?

Wirtualne targi będą się odbywać przez cały miesiąc - od 1 do 28 lutego 2021, natomiast konferencja naukowo-techniczna na żywo, organizowana we współpracy z CDR Poznań oraz portalem Gospodarz.pl., odbędzie się w dniach 19-20 lutego.

Organizator DLG Agrofood zachęca wszystkie zainteresowane firmy do zgłaszania chęci uczestnictwa w wirtualnych targach FERMA, zaś zainteresowanych tematem hodowli bydła, trzody chlewnej i drobiu do uczestnictwa w targach. Więcej szczegółów na temat wydarzenia będzie można znaleźć na stronie: www.targiferma.com.pl
28. maj 2024 12:18