StoryEditor

Zapraszamy na targi mleczarskie Mleko-Expo 2019!

Już jutro rozpocznie się XXVIII Edycja Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2019, pod hasłem „Mleczne Dary Natury”. Targi potrwają do 29 listopada 2019 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!

26.11.2019., 00:00h

MLEKO-EXPO - największa impreza branży mleczarskiej w Polsce

Podczas tegorocznej, XXVIII edycji targów odwiedzający będą mieli okazję do zapoznania się z ofertą czołowych polskich spółdzielni mleczarskich oraz firm współpracujących z branżą mleczarską, jak również śledzić pojawiające się nowości zarówno rynku krajowego, jak i lokalnego.

Organizatorzy przewidzieli także szereg atrakcji dla zwiedzających : „Dzień Twarogu”, „Mleczną Strefę Zdrowia i Urody”, „Wieczór Mleczarski” i wiele, wiele innych. Plan tegorocznych targów znajdziesz tutaj.

Jak co roku, podczas imprezy rozstrzygnięte zostaną, już XV Mleczne Mistrzostwa Polski, w których udział biorą za pośrednictwem spółdzielni mleczarskich producenci mleka z całego kraju.

Honorowy Patronat nad targami objął Minister Rolnictwa i Rozwoju WsiJan Krzysztof Ardanowski. Patronem medialnym imprezy jest „Tygodnik Poradnik Rolniczy” oraz „Elita Dobry Hodowca”.

Serdecznie zapraszamy!

Oprac. Beata Dąbrowska

 
29. maj 2024 19:31