StoryEditor

Znasz firmę przyjazną rolnikom? Zgłoś ją do plebiscytu Izydory i wygraj nagrody!

Właśnie ruszyła V edycja Plebiscytu Izydory, którego celem jest wyróżnienie tych firm, z którymi rolnicy najbardziej cenią sobie współpracę. Dla nagrodzonych przedsiębiorstw to wyjątkowe wyróżnienie, dla uczestników konkursu typujących najlepsze firmy to szansa na zdobycie fantastycznych nagród. Jak wziąć udział w konkursie?

12.01.2022., 00:00h

Ruszył pierwszy etap plebiscytu Izydory 2022

Właśnie dziś, tj. 12 stycznia br. rusza pierwszy etap V edycji Plebiscytu Izydory 2022. Celem plebiscytu, organizowanego przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., jest wyłonienie najlepszych firm, dla których rolnik oraz jego interesy stanowią najwyższą wartość, realizowaną w codziennych interakcjach z gospodarzami. To właśnie rolnicy zgłaszają te firmy, które ich zdaniem wyróżniają się spośród innych oferowanym serwisem i zasadami partnerskiej współpracy. 

Pierwszy etap konkursu Izydory - jak wziąć w nim udział udział?

pierwszym etapie konkursu należy wypełnić formularz konkursowy, w którym można zgłosić maksymalnie 6 firm przyjaznych rolnikom oraz krótko uzasadnić swój wybór.  Pozwoli nam to wyłonić firmy, które w dalszych etapach będą mogły powalczyć o zdobycie tytułu najlepszej w swej kategorii oraz statuetkę złotego Izydora 2022, natomiast przesłany formularz daje szansę każdej osobie, która go wypełniła, na wygranie jednej z atrakcyjnych nagród! Nagrodą główną jest laptop Acer Nitro 5

Pierwszy etap konkursu trwa od 12.01.2022 do 25.03.2022. Zaraz po nim, 25 kwietnia 2022, wyłonimy nominacje i kategorie, w których firmy będą walczyć o pierwsze miejsca w kolejnych etapach Plebiscytu Izydory 2022.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania firm TUTAJ.

29. maj 2024 19:42