StoryEditorNowoczesne technologie

Jak działa automatyczny system żywienia Feedstar od Agro-Tech Junoszyn?

Feedstar to ekonomiczny, elastyczny system automatycznego karmienia. Składa się z czterech komponentów: mieszalnika paszy, wciągarki, urządzenia do przewijania wstecznego i taśmy paszowej. Taśma automatycznie doprowadza paszę do zwierząt – tyle razy ile sobie życzysz, w dzień i w nocy.

25.01.2023., 16:30h

System automatycznego żywienia Feedstar mozna dostosować do każdej obory!

Ten wytrzymały system można dostosować do praktycznie każdej sytuacji w oborze. Feedstar można dopasować do indywidualnego układu budynku. Jest systemem zajmującym szczególnie mało miejsca. A oszczędność miejsca to także oszczędność i optymalizacja kosztów!

Feedstar to także oszczędność nakładu pracy. Poza automatycznym dawkowaniem paszy w ciągu dnia, czyszczenie stołu paszowego z resztek nie jest już konieczne. Jest to wyróżniająca zaleta w porównaniu z innymi systemami żywienia. Natomiast zalety systemu Feedstar sięgają znacznie dalej. Idealnie nadaje się do skoordynowanego żywienia. Pozwala na indywidualne racjonowanie dla kilku grup jednocześnie. Często dostarczana pasza, kilka razy dziennie, zachęca krowy do pobierania pokarmu, co z kolei skutkuje zachowaniem optymalnego poziomu pH w żwaczu oraz sięgając dalej, wyższą wydajnością mleczną.

Elastyczność systemu Feedstar jest niezrównana. Rozwiązania są precyzyjnie dopasowane do twoich potrzeb i umożliwiają niesamowitą gamę zastosowań.

 

15. czerwiec 2024 05:08