StoryEditor

Deser z Polmleku w nowej odsłonie i zupełnie nowy dla najmłodszych

Polmlek odświeżył wygląd opakowań deserów Poezja Lux, który jest dostępny w pięciu smakach. Z kolei dla najmłodszych klientów fimra wprowadza na rynek serek homogenizowany Fiko i przyjaciele o smaku truskawkowym i waniliowym.

25.09.2021., 00:00h

Deser Poezja Lux w opakowaniu z nową szatą graficzną

Poezja Lux – deser mleczny z bitą śmietaną, to jeden z najczęściej wybieranych produktów w tej kategorii. Dostępny w ofercie Polmlek w pięciu smakach, teraz w opakowaniu z odświeżoną szatą graficzną.

Uproszczone liternictwo w stylu retro, apetyczne zdjęcia, które pozwalają zidentyfikować smak, nowoczesna grafika sprawiają, że deser zyskał zupełnie nową odsłonę, jednak nie sposób go pomylić z żadnym innym na rynku.

– Zachowaliśmy kolorystykę, postawiliśmy na dobrą rozpoznawalność marki Polmlek. W środku znajdziecie ten sam, ulubiony deser. Z Poezją Lux odnajdziesz chwile tylko dla siebie, pełne smaku i prawdziwej przyjemności. Takie chwile warto celebrować codziennie - przekonują przedstawiciele Polmleku.

Nowy serek homogenizowany Fiko i przyjaciele dla najmłodszych

Natomiast dla najmłodszych klientów Polmlek wprowadził serek homogenizowany marki Polmlek Fiko i przyjaciele. Serki są produkowane w dwóch smakach, truskawkowym i waniliowym i mają uwielbianą przez dzieci gładką konsystencję. Nie zawierają konserwantów oraz syropu glukozowo-fruktozowego.

Serek waniliowy swój smak zawdzięcza dodatkowi prawdziwej laski wanilii. Serek truskawkowy jest pełen przecieru truskawkowego, pachnie świeżymi owocami i latem. Opakowanie zwraca uwagę najmłodszych dzięki wizerunkom sympatycznych zwierzątek – misia Pandy i Królika. To nowi przyjaciele Smoka Fiko, doskonale znanego z pysznych i pełnych wapnia plastrów sera w kształcie motyla, pieska, kota lub myszy.

– Urozmaicona dieta, pełna wartościowych składników odżywczych sprzyja rozwojowi najmłodszych. Każde dziecko pokocha Fiko i jego przyjaciół!

29. maj 2024 01:25