StoryEditorZielone Agro Show 2024

Zielone Agro Show 2024 w Ułężu: Terminy i atrakcje

Zielone AGRO SHOW & Animals Show zbliżają się wielkimi krokami. To jedna z największych wystaw maszyn zielonkowych w Polsce! Nie może cię tam zabraknąć!

Ile zestawów maszyn będzie można zobaczyć na AGRO SHOW w Ułężu?

Po raz kolejny, w trzeci weekend maja spotkamy się w Ułężu w gminie Ryki na kolejnej edycji wystawy, która  w kalendarzu imprez rolniczych ma stałe i szczególne miejsce. Zielone AGRO SHOW to jedyna wystawa dedykowana hodowcom bydła mlecznego i producentom mleka i przede wszystkim największe pokazy maszyn zielonkowych.

Organizator wystawy od lat podkreśla że Zielone AGRO SHOW to największe i najlepiej zorganizowane pokazy maszyn zielonkowych w Polsce, niezbędnych w hodowli bydła. W tym roku będzie podobnie. Dynamiczne i energetyczne pokazy maszyn ponownie zagoszczą na lotnisku w Ułężu. W zeszłym roku zaprezentowano niemal 50 zestawów maszyn, w tegorocznej edycji spodziewana jest przynajmniej taka sama liczba.

Jakie atrakcje będą czekały na rolników w Ułężu?

Wystawa rozbudowuje się o część poświęconą zwierzętom. Podobnie jak w zeszłym roku  Animal Show obejmie:

  • II Krajową Wystawę Bydła Białogrzbietego, (Polski Związek Hodowców Bydła Białogrzbietego),
  • II Regionalną Wystawę Bydła Mlecznego, (Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie),
  • II Regionalną Wystawę Rodzimych Ras Koni (Lubelski Związek Hodowców Koni),

oraz organziowaną po raz pierwszy:

  •  I Regionalną Wystawę Alpak (Pilski Związek Hodowców Alpak).

            Nie zabraknie podczas tegorocznego Zielonego AGRO SHOW „starych”, sprawdzonych form kontaktu producentów z potencjalnymi klientami. Tradycyjna forma kontaktu, rozmowa z producentem czy dealerem maszyn to nadal dla wielu rolników niezastąpiony element w zdobywaniu wiedzy o nowych technologiach i nowikach technicznych w branży maszyn i urządzeń rolniczych. Zielone AGRO SHOW to również doskonałe miejsce do prezentacji swojej oferty dla firm produkujących nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, a także wytwórców i dystrybutorów folii rolniczych, elementów wyposażenia budynków inwentarskich oraz innych produktów wykorzystywanych w rolnictwie.

Kiedy odbędzie się wystawa w Ułężu?

Wystawa odbędzie się na lotnisku w Ułężu, 18 i 19 maja br. Wstęp na wystawę oraz parkingi będą bezpłatne.

25. maj 2024 15:13